>> PŘÍMÝ PŘENOS VŠECH BOHOSLUŽEB *** ODKAZ: KAMERA >> 19.11.2017 - NEDĚLE - SLAVNOST SV. KATEŘINY ALEXANDRIJSKÉ - ODPUST ** MŠE SV. V 7.30 A V 9.30 HOD. (V SOBOTU S NEDĚLNÍ PLATNOSTÍ V 16.30 HOD.) ** NEŠPORY VE 14.00 HOD. >> 22.11.2017 - STŘEDA - SETKÁNÍ RODIČŮ DĚTI Z 3. TŘ. V 17.45 hod. >> 24.11.2017 - PÁTEK - VEČER CHVAL PO VEČERNÍ BOHOSLUŽBĚ >> SVÁTOST KŘTU V LEDNU 2018: 07.01.2018 v 9.30 hod. (obřad ve mši sv.), 27.01.2018 v 15.30 hod. (obřad beze mše) ** PŘÍPRAVA RODIČŮ: 05.01.2018 (PÁTEK) v 18.00 hod. na faře >> Poslední novinky na webu: Pořad bohoslužeb ** Farní informace ** Bodové hodnocení ministrantů k 29.10.2017 <<<

Seznam ministrantů:

 

Mladší ministranti a ministrantky

k 26.02.2017

1.

Skuplík

Marek

čtvrtek

neděle 7.30

2.

Kubín

Matouš

úterý

neděle 7.30

3.

Kubín

Matěj

úterý

neděle 9.30

4.

Kubín

Štěpán

pátek

neděle 9.30

5.

Radošovská

Natálie

středa

neděle 7.30

6.

Bělák

Jonáš

středa

neděle 9.30

7.

Bělák

Štěpán

středa

neděle 9.30

8.

Trlicová

Anna

pátek

sobota

9.

Vltavský

Marek

-------

neděle 7.30

10.

Čížková

Veronika

pátek

neděle 9.30

11.

Čuška

Hynek

pátek

neděle 7.30

12.

Kotzurová

Karolina

pátek

sobota

13.

Tomíček

Jan

středa

neděle 9.30

14.

Weissová

Tereza

úterý

sobota

15.

16.

17.

                                                                                               

Mladší ministranti a ministrantky


bodové hodnocení k 29.10.2017

 

Jméno

Příjmení

Bodů za měsíc

Bodů za rok

  1. Weissová

Tereza

45

10

  2. Bělák

Jonáš

28

  9

  3. Skuplík

Marek

27

  8

  4. Bělák

Štěpán

26

  7

  5. Radošovská

Natálie

16

  6

  6. Vltavský

Marek

16

  6

  7. Kubín

Matouš

11

  4

  8. Trlicová

Anna

11

  4

  9. Kubín

Matěj

10

  2

10. Kubín

Štěpán

  9

  1

11. Štědroň

Martin

  5

  0

12. Kotzurová

Karolina

  3

  0

13. Tomíček

Michael

  0

  0

14. Tomíček

Jan

  0

  0

15. Čížková

Veronika

-6

  0

 

 

 

Seznam starších ministrantů

k 01.10.2016

 

1. Bezděk Matěj

2. Čížková Marie

3. Drastík Filip

4. Fojtík Jakub

5. Grigarčík Jiří

6. Lasak Radek

7. Nováková Aneta

8. Novák Lukáš

9. Stromská Kristýna

10. Stromský Jan

11. Šupíková Patricie



Vytvořeno Vojtěchem | vojtano_k@centrum.cz | 2007